18° C

Hotel Amber Design****

Hotel Amber Design **** to nowa jakość rozświetlająca mury zabytkowej kamienicy, położona w cichej ulicy ok. 5 minut spacerkiem od Rynku Głównego. Jako część kompleksu Amber Boutique Hotels, oczarowuje wystrojem w stylu art-deco i secesji.

Nowy obiekt, oddany do użytku w lipcu 2013 roku, z ciekawie i bogato zdobioną fasadą kamienicy, budzi zainteresowanie przechodniów i zachęca do przekroczenia progu recepcji. Zabytkowe akcenty harmonijnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia. Oryginalne kaflowe piece fantazyjnie ocieplają wnętrza a zabytkowa mozaika dodaje jeszcze większego uroku starannie odrestaurowanej drewnianej klatce schodowej. Obrazy z motywami zaczerpniętymi z twórczości secesyjnego krakowskiego artysty malarza St. Wyspiańskiego są dodatkową ozdobą stylowych pokoi.

Karafka z polską wiśniówką na powitanie, zestaw do przygotowywania kawy/herbaty, prywatny sejf, lodówka, telewizja satelitarna, telefon, bezprzewodowe łącze internetowe w pokoju oraz możliwość bezpłatnego korzystania z sauny i mini siłowni to tylko kilka z usług jakie oferuje hotel Amber Design**** dla swoich gości.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij