EU-flag
Amber Boutique Hotels, Kraków
EU-flag
Tło bannera

Biznes

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Biznes

Amber Boutique Hotels to obiekt biznesowy, który stwarza idealne warunki do połączenia obowiązków służbowych z odpoczynkiem.

Dla osób chcących zorganizować niewielkie konferencje lub szkolenia zostały przygotowane i odpowiednio w tym celu wyposażone kameralne sale – Sala Konferencyjna, Pokój Biznesowy oraz Pokój Klubowy.

Sala Konferencyjna

Oferujemy kompleksową obsługę spotkań, począwszy od wynajmu sali, poprzez pełną obsługę gastronomiczną, aż po pomoc w zorganizowaniu atrakcyjnego wieczorku tematycznego.

Zapraszamy Państwa do naszej nowej sali konferencyjnej, której wielkość pozwala na prowadzenie spotkania dla 20 osób w układzie kinowym. Możliwe są również inne ułożenia.

Wyposażenie: ekran, flipchart, odtwarzacz DVD, projektor multimedialny, bezpłatny internet bezprzewodowy.
 

Pokój Biznesowy/Pokój Klubowy

Luksusowe wnętrza pokoju biznesowego oraz klubowego a także ich kameralna atmosfera są idealną propozycją na spotkanie w gronie współpracowników przy kawie lub lampce wina. Spokojna lokalizacja i klasyczny wystrój dają poczucie komfortu i pozwalają pracować w skupieniu.

Są idealnym rozwiązaniem na spotkania ze współpracownikami oraz klientami, kameralne spotkania biznesowe i negocjacje oraz do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.
 

Umowy korporacyjne

W przypadku regularnych rezerwacji pokoi hotelowych dokonywanych przez Państwa firmę mogą Państwo zostać naszym partnerem korporacyjnym, zamawiając pokoje po specjalnych cenach.

Zniżki są uzależnione od częstotliwości pobytów oraz liczby zarezerwowanych pokoi - im więcej rezerwacji, tym większe korzyści. Zachęcamy do współpracy.

Oferty specjalne Niezapomniany pobyt

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij